Збірна України зробила камбек у товариському матчі проти Нігерії

Абсолютно усі букмекерські контори вважали Збірну України фаворитом у матчі з Нігерією, а тому доволі неочікуванно було побачити, як на перерву команди пішли з рахунком 0:2 на користь Нігерії. Другий тайм вже проходив краще у наших збірників, а тому 2:2, у підсумку.

Товариський матч.

Україна – Нігерія – 2:2

Олександр Зінченко (78), Роман Яремчук (79) – Айоделе Арібо (4), Віктор Осімхен (34, з пенальті)

Віктор Осімхен (84)

Україна: Андрій Лунін, Едуард Соболь, Микола Матвієнко, Микита Бурда, Олександр Караваєв, Руслан Малиновський (Володимир Шепелєв, 73), Олександр Зінченко, Віктор Коваленко (Віталій Буяльський, 67), Віктор Циганков (Євген Коноплянка, 73), Андрій Ярмоленко (Ромеро Марлос, 58), Жуніор Мораєс (Роман Яремчук, 37)

Нігерія: Френсіс Узохо, Ола Айна, Вільям Трост-Еконг (Чідозі Авазієм, 87), Олувасемілого Аджаї, Джаміль Коллінз, Айоделе Арібо, Огенекаро Етебо, Семюел Чуквезе (Еммануель Денніс, 82), Алекс Івобі (Андерсон Есіті, 70), Самюел Калу (Мозес Симон, 73), Віктор Осімхен (Джош Маджа, 91).

Арбітр: Паоло Валері (Італія)

Стадіон: Дніпро-Арена (Дніпро)