Українці гідно захищають честь Батьківщини на чемпіонатах

Sport.ua продовжує слідкувати за статистикою українських легіонерів з топ-20 європейських чемпіонатів (згідно з рейтингом коефіцієнтів УЄФА).
У третій колонці таблиці наведені два матчі: останній зіграний і майбутній. У четвертій колонці вказана статистика за сезон – число матчів, голів і асистів в кожному турнірі, де бере участь команда футболіста. Перша цифра – кількість зіграних поєдинків, далі в дужках число забитих м’ячів і гольових передач відповідно.
В – всього
В Європі тривають національні першості сезону 2019/20. А українські легіонери своєю грою привернули увагу вболівальників.
Знов порадував своїм шедевральним голом Роман Безус. За відсутності Яремчука, головний тренер «Гента» використовує Безуса на позиції форварда. Саме його гол зі штрафного на першій хвилині матчу проти «Мехелена» (0:3) розпочав розгром суперника. Цей гол став для Романа сьомим у сезоні.
Гарний сезон проводить в бельгійському «Брюгге» Едуард Соболь. За підрахунками InStat, українець займає друге місце в рейтингу найкорисніших гравців клубу. мунулого тижня він провів два повних поєдинки проти «Шарлеруа» (0:0) та «Антверпена» (1:0).
Нарешті набрає форму Андрій Лунін, який віднедавна виступає за команду «Ов’єдо». У поєдинку проти «Альбасете» (3:1) український голкіпер відбив пенальті, зароблений Романом Зозулею. І хоча на добиваннні гравець «Альбасете» був спритнішим, все ж у підсумку сильнішим виявився клуб Андрія Луніна. Крім того, український голкіпер визнаний найкращим гравцем «Ов’єдо» у січні.
Хавбек «Лечче» Евген Шахов у поєдинку проти «Торіно» (4:0) відзначився асистом, який став для нього третім в сезоні.
Новачок найбільш українського клубу Туреччини «Різеспора» Денис Гармаш відкрив лік забитим голам. У матчі проти «Сівасспора» Денис вийшов на заміну у другому таймі, і вже на 60-й хвилині забив свій дебютний легіонерський гол.
На жаль, антигероєм тижня став «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко. Під час поєдинку з «Тоттенхемом» (0:2), Олександр заробив два попередження, які перетворилися на червону картку. В меншості «Манчестер Сіті» пропустив два голи, і зазнав шостої поразки в чемпіонаті. Олександр отримав найнижчу оцінку серед гравців «Манчестер Сіті».