Україна без шансів вилетіла з Чемпіонату Європи

Перед матчем з чехами гандболісти збірної України знали про результат зустрічі Австрія – Північна Македонія, в якому господарі групи В здобули перемогу. Це означало, що доля путівки в наступний раунд чемпіонату Європи була в руках підопічних Сергія Бебешка. Для досягнення мети «синьо-жовтим» необхідно було перемагати з різницею в два м’ячі.

І перша половина поєдинку налаштувала українських уболівальників на позитив. Майже весь ігровий час до перерви українці вели в рахунку з перевагою в 1-2 м’ячі. На майданчику відчувалося величезне напруження, що виливалося в часті вилучення. Крім того, перший тайм запам’ятався вкрай низькою результативністю. За п’ять секунд до закінчення першої тридцятихвилинки Остроушко відправив м’яч у ворота, забезпечивши нашій команді мінімальну перевагу.

На жаль, у другому таймі чехи переломили хід подій. Хвилин 15 на майданчику точилася рівна гра, після чого наші суперники почали відриватися в рахунку. Тренерський штаб Бебешка прогнозовано ризикував, знімаючи голкіпера при атаках України: в результаті чотири м’ячі влетіли в наші незахищені ворота. Зловив кураж голкіпер збірної Чехії Мартін Галіа, а його партнерів помітно завели впевнені дії стража воріт. У той час, як у чехів майже все залітало, нашим з великими труднощами давалися закинуті м’ячі. І якщо Галіа був уже безсилий, чехів не раз виручав каркас воріт. Та й українці грішили неточними діями в атаці.

Таким чином, команда Бебешка зазнала третьої поразки на чемпіонаті Європи. Далі по турнірній сітці від нашої групи йдуть Австрія та Чехія, а нам залишається вірити в подальші перспективи українського гандболу.