У Челтнемі пройшов фінал Світового Гран-прі

У Челтнемі зіграли матчі 1/8 фіналу рейтингового турніру – Світового Гран-прі. У четвер, 6 лютого, учасники також визначили кількох півфіналістів.

Джо Перрі в стартовій партії зі Скоттом Дональдсоном оформив півсотенну серію, взяв ще два фрейми і в підсумку повів в рахунку 3:0. Здавалося, перемога не за горами, але дебютант Гран-прі двома сенчурі повернув інтригу. На жаль – ненадовго: наступний фрейм, а з ним і перемога в матчі залишилися за англійцем – 4:2.

Чинний переможець турніру (а також чинний чемпіон світу і т.д, і т.п.) склав свої повноваження! Матч Джадда Трампа з Кайреном Вілсоном видався на рідкість драматичним. Кайрен, №16 в річному рейтингу, був сповнений рішучості завоювати місце на Чемпіонаті гравців, куди потраплять 16 найкращих. Він вів у рахунку 3:1, але сотенна серія Трампа дозволила тому зрівняти рахунок – 3:3. Вирішальний фрейм видався «валідольним» на всі 100%. За рахунку 50:50 на столі залишалися три кольорових кулі. Бив Кайрен – і не забив досить просту синю. Джадду залишалося 2 удари до виходу в наступний раунд – але і він не влучив! Вілсон же свій останній шанс не упустив – забив набагато складнішу синю і на останній рожевій оформив перемогу в партії і в матчі – 4:3. Відзначимо, що в 11-ти очних матчах з Трампом у Кайрена тепер 7 перемог!