Статистика наших футболістів цього сезону

Sport.ua продовжує слідкувати за статистикою українських легіонерів з топ-20 європейських чемпіонатів (згідно з рейтингом коефіцієнтів УЄФА).
У третій колонці таблиці наведені два матчі: останній зіграний і майбутній. У четвертій колонці вказана статистика за сезон – число матчів, голів і асистів в кожному турнірі, де бере участь команда футболіста. Перша цифра – кількість зіграних поєдинків, далі в дужках число забитих м’ячів і гольових передач відповідно.
В – всього
В Європі тривають національні першості сезону 2019/20. А українські легіонери своєю грою привернули увагу вболівальників.
Героєм тижня став український хавбек Руслан Маліновський. У черговому турі Серії А його «Аталанта» на виїзді грала проти «Фіорентини». Руслан з’явився на полі лише у другому таймі на 63 хвилині матчу, але саме його гол став вирішальним і приніс перемогу бергамцям (2:1). За оцінками авторитетного порталу Whoscored Маліновський був серед найкращих в своїй команді.
В Кубку Бельгії сталася визначна подія для Едуарда Соболя. Його «Брюгге» здолав «Зюльте-Варегем» (2:1), та вийшов у фінал. Український захисник провів на полі всю гру, і тепер має всі шанси здобути свій перший трофей у складі бельгійського гранду.
Минулий тиждень відзначився двома поверненнями. Євген Макаренко вперше в сезоні вийшов на поле у офіційному матчі. У півфінальному поєдинку Кубка Бельгії «Кортрейк» – «Антверпен» (0:1) Євген вийшов на заміну на 73 хвилині матчу. Як відомо, Макаренко нещодавно перейшов до «Кортрейка», тож будемо сподіватися, що тепер ігрової практики в нього побільшає.
Інша подія з поверненням відбулась у Шотландії. Мар’ян Швед вперше за останні чотири місяці з’явився на футбольному полі. Це відбулось у матчі Кубка Шотландії«»Клайд» – «Селтік» (0:3), де наш вінгер вийшов на заміну наприкінці гри. Напередодні, головний тренер кельтів Ніл Леннон виключив Мар’яна із заявки на матчі плей-оф Ліги Європи.
Черговий вдалий матч записав на свій рахунок Андрій Лунін. В черговому турі Сегунди проти «Райо Валекано» (1:1), Андрій не раз рятував ворота «Ов’єдо», і заслужено був визнаний найкращим гравцем матчу.