Ще один фантастичний матч Ліги Чемпіонів. Тотенхем проходить у фінал ЛЧ

Ще позавчора Ліверпуль у фантастичному матчі пройшов Барселону, а тому велика кількість футбольних фанатів чекали сенсацію і у матчі Аякс – Тотенхем. Але після першого тайму, коли господарі вигравали 2:0 здавалось, що такий підсумок є неймовірним. Але Лукас Моура довів, що у цьому світі немає нічого неможливого, а тому протягом другого тайму форвард гостей забив три голи і вивів лондонців у фінал Ліги Чемпіонів, де вони зустрінуться саме з Ліверпулем.

«Аякс» – «Тоттенхем» – 2:3
 де Лігт (5), Зіеш (35) – Моура (55; 59, 90 + 6).
 Дольберг (50), Зіеш (77), Онана (90 + 5) – Сіссоко (16), Роуз (76).
«Аякс»: Онана – Тальяфіко, Блінд, де Лігт, Мазрауі – Ф. де Йонг, ван де Беек (Магальян, 90), Шене (Велтман, 60) – Дольберг (Дейлі Сінкгравен, 67), Тадич, Зійех.
«Тоттенхем»: Льоріс – Роуз (Девіс, 82), Вертонген, Алдервейрельд, Тріпп’єр – Аллі, Ваньяма (Льоренте, 46), Сіссоко – Еріксен – Сон, Лукас Моура.
Стадіон: «Йохан Кройфф Арена» (Амстердам, Нідерланди).
Арбітр: Фелікс Брих (Мюнхен, Німеччина).