Результати спринтів в Раубічах. Юніори. ЛЧС – 2019. 24.08.19

Бронзовим успіхом почався для збірної України другий змагальний день чемпіонату світу з літнього біатлону в Білорусь Раубічах!

У спринті у юніорів свою кращу поки гонку на міжнародному рівні провів Юрій Ситник! Залишивши незакритих всього одну мішень і показавши 11-й час по чистому ходу, харків’янин на фініші зумів зберегти місце в призовій трійці, завоювавши бронзову медаль!

На фінішне коло Ситник йшов в один час з лідером Дмитром Лазовским. Але білорус на фінішному колі розвинув неймовірну швидкість, не залишивши шансів суперникам, принісши в скарбничку господарів чемпіонату друге золото. Другим виявився чеський спортсмен Мікулаш Карлик, який на останньому колі прорвався з 11-го місця до срібної медалі.

Позиції в топ-20 вибороли двоє наймолодших спортсменів нашої команди, які зуміли впоратися зі стрільбою при одному колі штрафу. Роман Боровик фінішував 11-м, а Владислав Романчіч – на 20-му рядку.

Цікаво, що 25-ю позицію розділили ще двоє українців – Олександр Пономаренко та Євген Івченко. А ось у головній надії нашої команди на цьому чемпіонаті, Руслана Бригадира, спринт не задався: лише 32-е місце при двох колах штрафу.