Результати чоловічої індивідуальної гонки у юніорів. Біатлон. Юнацькі Олімпійські Ігри. 11.01.20

В швейцарській Лозані відбулася друга гонка першого змагального дня в рамках ЮОІ-2020.

Погода була схожою до тієї, яка була під час гонки у юніорок: яскраве сонце та невеликий “плюс”, щоправда вітер був значно слабшим. Але цей фактор не допоміг жодному спортсмену відстрілятися на нуль. Як і в гонці у юніорок, ніхто не зміг закрити всі 20 мішеней.

Першим з українців на трасу вирушив Степан Кінаш – головна надія української команди, адже рік тому спортсмен здобув бронзову нагороду на ЄЮОФ-2019, що проходив в Сараєво, столиці Боснії і Герцеґовини. До останнього вогневого рубежу Степан дарував великі надії на медаль, але дві хиби на четвертій стрільбі не дали можливості поборотися спортсмену за п’єдестал пошани.

Ще один українець – Марк Козак допустив чотири хиби та фінішував на 20 позиції. Зовсім не вийшла гонка у тернопільського спортсмена Віталія Мандзина, який допустив 6 промахів на чотирьох вогневих рубежах. У фінішному протоколі хлопець розташувався на 46 позиції. Не вдалася гонка і у Сергія Кришталя – сім незакритих мішеней, чотири з яких на першій стрільбі, і місце у шостому десятку.

Найкращим з українців на лижні став Степан Кінаш. Він програв 2 хвилини та 10 секунд найшвидшому спортсмену в сьогоднішній гонці чеху Лудеку Абрахаму, щоправда спортсмен не закрив 14 (!) мішеней та фінішував аж на 71 позиції.

Переможцем та Олімпійським чемпіоном став представник Росії – Олег Домічек. Він допустив по одному промаху на стрільбі лежачи. Другим, з аналогічними показниками стрільби, став австрієць Лукас Гаслінгер, а третім – французький спортсмен Гарсія Метью, який зробив три хиби.

Завтра на ЮОІ-2020 відбудеться одиночна змішана естафета.