Результати чоловічого спринту. Біатлон. Брезно-Осрблі. Кубок IBU. 12.01.20

Перша половина заключної гонки четвертого етапу кубка IBU тримала українських уболівальників у напрузі, і дарувала надії на призові місця наших спортсменів. Одразу два українські спортсмени мали змогу поборотися за найвищі позиції. Але про все по порядку.

Перший вогневий рубіж одразу три українські спортсмени пройшли з нулем у своєму активі. Руслан Ткаленко поступився лише 8 секунд переможцю сьогоднішньої гонки Філіппу Наврату. За ним – Андрій Доценко та Тарас Лесюк. Віталіку Трушу та Руслану Ткаленку не вдалося відстрілятися чисто. По одному промаху у пасиві спортсменів.

Другий вогневий рубіж розставив все по своїх місцях. Руслан Ткаленко, який стартував першим з українців, допустив одразу два промахи, і, як і Андрій з одним промахом на стійці, втратив надію на призові місця. Тарас допустив аж три промахи, а Руслан Бригадир до промаху на лежці додав ще й один на стійці. Ці хиби і мали вплив на підсумковий результат хлопців у фінішному протоколі. На другій стрільбі лише Віталіку вдалося закрити всі мішені.

У підсумку, у ТОП-20 вдалося фінішувати лише Андрію Доценку, який став найшвидшим з українців. Він програв переможцю сьогоднішньої гонки майже 1 хвилину. Ще двом спортсменам – Ткаленку та Трушу вдалося потрапити у залікову зону. Руслан фінішував 30 , а Віталій – 35. За межами залікових пунктів залишилися Лесюк та Бригадир, які у фінішному протоколі опинилися на 51 та 66 місцях відповідно.

Перемогу святкує Філіпп Наврат, який, попри дві хиби на стрільбі стоячи, гарно провів третє коло, і виграв спринтерську гонку. А за другу та третю позиції розгорнулася неабияка боротьба. Одразу три спортсмени до останніх метрів боролися  за нагороди. Завоювати срібну медаль вдалося чеху Вітеславу Хорнігу, а бронзову – німцю Роману Ресу, які не допустили жодної хиби.  Місця на подіуму не вистачило росіянину Семену Сучілову, який допустив один промах, і йому довелося задовольнитися дерев’яною мадаллю.

Не найкраща гонка у виконанні наших хлопців не дозволила втриматись їм у ТОП-5 заліку Кубка націй. Хлопці опустилися на 8 сходинку, але боротьба все ще попереду. А лідерство у загальному заліку Кубка IBU захопив Філіпп Наврат, випереджаючи свого співвітчизника Лукаса Фратцшера на 11 залікових пунктів. Найкращим з українців залишається Сергій Семенов, який, навіть попри відсутність на змаганнях цього рангу, посідає 13 позицію. Щоправда Андрій Доценко знаходиться вже поряд: 14 позиція та 8 очків відставання.

По завершенні всіх стартів четвертого етапу Кубка IBU спортсмени звільнені від утомливих переїздів, оскільки п’ятий етап відбудеться тут же, в Брезно-Осрблі. Гонки розпочнуться вже у найближчу середу, 15 січня, одиночною і класичною змішаними естафетами.