Результат другої чоловічої спринтерської гонки в Шушені. Біатлон. Кубок IBU. 30.11.19

Другий чоловічий спринт стартового етапу Кубка IBU в норвезькому Норвегия Шушені виявився менш успішним для української збірної, ніж гонка дводенної давності. Погодні умови сьогодні були вже значно кращі за ті, при яких спортсменам довелося змагатися в четвер. Проте, лише одному з наших хлопців вдалося продемонструвати точну стрільбу. Цим снайпером виявився Руслан Бригадир, який таким чином відсвяткував свій день народження. Вітаємо, Руслане!

Однак, навіть з «нулями» Бригадир фінішував поза заліковою зоною, 58-м, не без зусиль відібрався навіть в гонку переслідування. А найкращим в команді знову став Андрій Доценко. Але за швидкостю наш спортсмен поки далекий від лідерів, і все, чого йому вдалося досягти з двома промахами – потрапляння в залікову зону на 37-й позиції.

Доценко виявився єдиним з українців з кубковими очками в цьому спринті. На порозі залікової зони зупинився Богдан Цимбал. За чистим ходом він був найшвидшим серед наших хлопців, але ось точності на цей раз дуже не вистачило – на двох вогневих рубежах Богдан заробив чотири кола штрафу і на фініші виявився 41-м.

Швидкість, яку можна порівняти з тією, що показав Цимбал, продемонстрував Сергій Семенов, але ті ж чотири промахи і менш швидка робота на вогневих рубежах привели нашого найдосвідченішого спортсмена в нинішньому складі на Кубку IBU на 54-й рядок фінішного протоколу. П’ятий учасник команди Віталій Труш знову відносно непогано проявив себе на вогневих рубежах, закінчивши їх з двома промахами, але був дуже нешвидким на дистанції – 57-й підсумковий час спринту.

А найкраще з 110-ти учасників гонки зумів звести воєдино швидкість і точність норвежець Фредрік Гьєсбакк, який показав четвертий хід по дистанції та ідеальну стрільбу, випередивши на фініші найближчого суперника на 21 секунду. Другим став найшвидший лижник на цій дистанції, і також представник збірної-господині етапу, Сіндре Петтерсен, що потрапив на п’єдестал пошани з двома колами штрафу. Бронза в активі німця Лукаса Фратцшера.