Перші результати збірної України на Євро (матчі з Нідерландами та Північною Македонією)

Перші результати України на Євро

На жаль, я не мав змоги додати інформацію щодо цих матчів на сайт, так як протягом цих зустрічей знаходився в рейсовому потязі “Рахів – Львів” та “Львів-Харків”. З цієї подорожі у мене також є матеріал, на який я в майбутньому напишу повноцінні статті.

Якщо казати про результати, то наша збірна дала справжній бій Нідерландам, відігравшись з 0:2, але цього не вистачило, а тому глядачі отримали підсумкові 3:2, на користь суперника. Якщо казати про зустріч з македонцями, то там також все було далеко не ідеально. Після впевненого першого тайму та 2:0, у другому таймі жовто-сині втратили багато можливостей, та пропустили з пенальті (точніше, з добивання). При цьому, Руслан Малиновський сам не забив пенальті.

Однак, якщо матч з Австрією наші хлопці зіграють, як мінімум, в нічию, то вийдуть в плей-офф з другого місця.