Битва лідерів Сходу і Заходу НХЛ

У битві лідерів Сходу і Заходу НХЛ сьогодні сильнішим виявився Вашингтон. Столичні на виїзді грали з Колорадо і не без зусиль перемогли 3:2. Лавини після стартового періоду вели в дві шайби, однак Кепіталз відігралися і виграли завдяки шайбі Ті Джея Оші в кінці зустрічі. Вашингтон лідирує в Столичному дивізіоні, випереджаючи Піттсбург на 5 пунктів.

Серед інших результатів дивізіону відзначимо поразку Нью-Йорк Айлендерс 0:5 від Нешвілла, а також 6 шайб Філадельфії в битві з Флоридою. Остров’яни поки утримуються в топ-3, але Коламбус і Філадельфія зовсім поруч.

На Заході, крім поразки Колорадо, відзначимо невдачу лідера конференції Сент-Луїса. Команда в яскравому поєдинку поступилася Вегасу 5:6 в овертаймі. Несподівано одразу 4 шайби за Блюзменів оформив форвард Зак Сенфорд, але господарям це не допомогло, а в додатковий час перемогу Вегасу приніс Маршессо.

Сент-Луїс зберігає лідерство Заходу, але Колорадо і Даллас відстають на кілька пунктів.

Баффало – Коламбус 4:3 (в овертаймі) (0:1, 1:1, 2:1, 1:0)

Воротарі: Хаттон – Ківлінікс

Кидки: 27 – 31

Торонто – Даллас 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Воротарі: Андерсен – Бішоп

Кидки: 31 – 19

Тампа-Бей – Едмонтон 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Воротарі: Василевський – Сміт